Montáž

Montáž a servis TZB

Montáž a servis TZB

Víme, že dobře a správně provedená montáž Vám zvýší pohodlí a zajistí delší životnost zařízení. Společně ruku v ruce jde zároveň šetření nákladů, kdy nejsou nutné zbytečné servisní výjezdy. Během a po montáži dbáme na úklid, nemáme rádi nepořádek zanechaný po různých úpravách v interiéru. Používáme osvědčené a kvalitní materiály a moderní přístupy – nebojíme se využívat také textilní potrubí pro rozvod vzduchu, navíc jsme autorizovanou firmou pro stropní chladicí a topné panely BLife.

 

Montáže a instalace nabízíme domácnostem i v průmyslu v oblasti TZB. Jedná se hlavně o:

Montážní a servisní tým je složen z techniků, kteří mají bohaté zkušenosti s montážemi a servisováním zařízení v průmyslových halách. Ať už pro větrání (velké výkonné vzduchotechnické jednotky pro větrání, filtraci a rekuperaci, přívodní VZT), tak vytápění a chlazení – plynové ohřívače vzduchu a výměníky, plynové kotelny, infrazářiče, sálavé panely, kalorifery a další. Máme za sebou stovky instalací a servisu těchto zařízení. 

Větrání s rekuperací řešíme společně s projektanty pro správný návrh vzduchotechnického potrubí. Montáž rekuperace provádíme v bytech, rodinných domech, vilách, v kancelářích a jiných prostorách. Jsme autorizovaná firma pro návrh a montáž (se speciálním školením přímo od výrobce) větracích jednotek s rekuperací od firmy Atrea a Aldes, spolupracujeme ale i s dalšími výrobci (Brink, Zehnder, Paul ad.). Díky tomu máme silnou podporu přímo od výrobce.

U tepelných čerpadel upřednostňujeme kvalitní TČ s vysokým topným faktorem a sezónní účinností (SCOP – ne jen COP!). Kromě montáže tepelného čerpadla řešíme i ohřev užitkové vody a případně chladicí nádrže pro klimatizaci. Tepelná čerpadla vybavujeme vzdáleným přístupem a autodiagnostiku, která zvyšuje servisní přístup a péči o tepelné čerpadlo.

Výměnu vytápění hal provádíme vždy ve spolupráci s projekčním oddělením, aby bylo dosaženo maximální účinnosti a efektivity bez zbytečných nákladů. Díky tomu pak majitelé hal rychleji dosáhnou na úsporu a nižší účty za energie při vyšším tepelném komfortu.

V rámci montáže rekuperačních jednotek se zabýváme hlavně značkami Aldes, Brink, Atrea, Zehnder.

Máme zkušenosti zejména s těmito značkami a výrobci v oblasti průmyslu a vytápění hal: Omnitherm, Lersen, Robur, ApenGroup, Tecnoclima, Winterwarm, Kaspo, Kübler, Schwank, 4heat, Fraccaro, Gogas, Pakole, Siabs a další.

Neřešíme revizi a servis domácích plynových kotlů!

Hledáte projekci a montáž vytápění nebo vzduchotechniky?

mám zájem
Copyright 2023 - windMax s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER